kilka słów

O MNIE

o-mnie

Nazywam się Maciej Wojciechowski, jestem dietetykiem, mężem, ojcem dwójki dzieci, amatorem sportu. Wiem co to znaczy nie mieć czasu na gotowanie, na jedzenie i na trening, ale wiem też jak to pogodzić i wprowadzić w codzienność. Nie są obce mi marudzące przy jedzeniu dzieci, przy których organizacja jest jeszcze trudniejsza. Swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją dzielę się z osobami, chętnymi na zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia. Wierzę w to co robię i staram się robić to najlepiej jak potrafię.

Ukończyłem studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Dietetyka. Swoją wiedzę stale pogłębiam korzystając z dodatkowych szkoleń. Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej z zakresu treningu siłowego.

Metodyka pracy

Staram się uczyć swoich pacjentów długotrwałych, zdrowych nawyków żywieniowych, a nie tylko chwilowej szybkiej zmiany, po której następuje powrót do starych przyzwyczajeń, niepożądanej wagi i problemów zdrowotnych. Do swoich podopiecznych podchodzę w sposób indywidualny, nie korzystam z gotowych szablonów. Uważam, że najlepsza dla pacjenta jest taka dieta jaką potrafi utrzymać na zawsze.
Każdy z nas jest inny, ma inne problemy zdrowotne, cele, metabolizm, geny czy poziom hormonów, dlatego każdy wymaga odmiennego podejścia, niekiedy wykonania również dodatkowych badań czy konsultacji z lekarzem specjalistą.

Każda rozpisana przeze mnie dieta jest dobierana indywidualnie. Staram się określać z pacjentem wspólny program działania – jedni potrzebują ”sztywnego” jadłospisu, a inni tylko zaleceń.
Niektórzy potrzebują i wymagają od razu rewolucji, podczas gdy inne osoby zaczynają od zmiany choćby jednego złego nawyku- PAMIĘTAJ, będziemy dopasowywać jedzenie do Ciebie i Twojego stylu życia a nie Ciebie do jedzenia.

Start typing and press Enter to search